Miasta i dzielnice

Go down

Miasta i dzielnice

Pisanie by Florencja on Czw Mar 31, 2016 2:08 am


Florencja


Miasto położone w centrum Włoch, będące stolicą Toskanii. Przez to miasto przepływa rzeka Arnor. Miasto pełne tajemnic i spokoju.


Wschód

Ta część miasta, jest najbardziej zamieszkana przez ludzi. Mało kto z wampirów, ryzykuje wynajmowanie pokoju, w obawie, że zabije właściciela zamiast zapłacić za czynsz. Lecz czy przejąłby się tym?

Zachód

Dzielnica zamieszkana jest w większości przez rasę wampirzą. Najdalej wysunięta część od centrum miasta, jest idealnym miejscem, aby móc w spokoju zamieszkać, nie obawiając się o ludzkich sąsiadów. Tacy jednak nieświadomi posiadania wampira sąsiada - osiedlają się i tutaj.

Centrum

Najludniejsza i najaktywniejsza część Florencji. Posiada także wiele cennych zabytków architektury, jak kościoły i bazylikę. Dzielnica najbardziej słynie z miejsc pracy, niżeli miejsc zamieszkania.

Północ

Północ, może kojarzyć się także z godziną wybijaną na zegarze. Ta dzielnica, posiada swoje miłe i przyjemne zakątki, ale też i te niezbyt przyjemne. Gdzieś przy granicy miasta, powiadano że istnieją opuszczone i bardzo niebezpieczne ulice.

Południe

Parki przyrody, miejsca spotkań, sama natura. Najczęściej odwiedzane miejsca, na romantyczne i przyjacielskie spotkania. Jest to także dzielnica, zamieszkana przez ludzi, którzy prowadzą drugi tryb życia, będąc inkwizytorem.Wenecja


Miasto położone na północy Włoch, nad morzem Adriatyckim. Miasto portowe i posiadające bogatą historię swojego istnienia.

Mediolan


Miasto także położone w północno-zachodniej części Włoch. Znajdują się tutaj uniwersytety jak Statale, Biccoca, Iulm, Bocconi, Cattolica, Politecnico, oraz inne uczelnie, Akademia Literatury, instytuty naukowe.

Rzym


Największe miasto we Włoszech i jednocześnie jego stolica. położone w środkowej części kraju nad rzeką Tyber i Morzem Śródziemnym.

avatar
Florencja

Wiek postaci : 0
Liczba postów : 47
Join date : 13/03/2016

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach