Florencja PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ulice

2 posters

Go down

Ulice Empty Ulice

Pisanie by Mistrz Gry Nie Kwi 03, 2016 10:10 pm


Ulice


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Wiek postaci : 0
Liczba postów : 33
Join date : 16/03/2016

Powrót do góry Go down

Ulice Empty Re: Ulice

Pisanie by Kyung Sangsoo Pią Lip 29, 2016 6:35 pm

Sang popełnił jeden duży błąd, który w rezultacie ściągnął na jego głowę dwa dość poważne problemy.
Kiedy był głodny, często po prostu łapał jakiegoś bezpańskiego zwierzaka z sąsiedztwa. Za każdym razem bolało go serce, kiedy musiał oglądać, jak życie gaśnie w oczach psa czy kota, którego akurat dorwał. To było straszne, ale z punktu widzenia surviwalu konieczne. Gorsze jednak było to, że powolne acz systematyczne zanikanie futrzaków nie mogło obejść się bez konsekwencji. Po pierwsze - to, że te zwierzaki były bezpańskie, nie znaczyło, że były niewidzialne. Ludzie i tak je często dokarmiali, niektóre z nich miały nawet imiona, codzienne rytuały związane z poszczególnymi mieszkańcami. Któryś Burek codziennie przychodził pod dom jednej starowinki i dostawał kości albo resztki z obiadu. Inna babcia zawsze dokarmiała koty, które często przesiadywały w osiedlowej budce skleconej z paru desek. Oczywiście do czasu aż Sang nie osuszył ich do sucha. Ludzie zaczynali się denerwować i niepokoić tymi zniknięciami.
Drugą sprawą było to, że cóż... liczebność zwierzaków gwałtownie malała. Tych, które zniknęły nie zastępowały nowe.
Musiał się więc wybrać na łowy dalej od domu. Wybrał spokojną dzielnicę, mając nadzieję, że znajdzie tutaj jakieś bezpańskie zwierzęta. Zbyt późno zorientował się o swoim błędzie i teraz był już nieźle przegłodzony. Z niejakim trudem udawało mu się powstrzymywać kły przed automatycznym wysunięciem się. Oddychał też ciężej i przeklinał na czym świat stoi. Powoli posuwał się jedną z mniej uczęszczanych uliczek. Czuł zapachy wielu istnień, ale nic mu to nie mówiło. Rozróżniał co prawda zapachy ludzkie i zwierzęce, ale nie potrafił podążyć za żadnym konkretnym. Był zagubiony. Usiadł zgarbiony na jakimś murku i zasłonił oczy, próbując się uspokoić.
Kurwa.
Ale jestem głodny...
Kyung Sangsoo
Kyung Sangsoo

Ulice Tumblr_inline_oa6z7pjciZ1s8dlrh_500
Rasa : Wampir
Wiek postaci : 19
Stan cywilny : Wolny jak ptaszynka
Zawód : -
Liczba postów : 4
Join date : 20/07/2016
Multikonta : -

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach